Te doen

Hieronder een -absoluut niet compleet- overzicht van activiteiten, bezienswaardigheden en niet te missen dingen.

Markt Zutphen; Donderdag en Zaterdag
Markt Deventer; Vrijdag

De verborgen Tuinen van Bert Looman in Voorst
Galerie “de andere Kant”
Fluisterboot Zutphen (www.fluisterboot-zutphen.nl)
Sint Walburgiskerk in Zutphen
Airborn Museum Oosterbeek (www.airbornemuseum.com)
Achterhoeks Museum 1940/1945 in Hengelo (gld)
Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem
Museum Sonsbeek in Arnhem
Museum Bronbeek in Arnhem
Nederlands Water Museum in Arnhem
Gemeentemuseum in Arnhem
Kroller Muller Museum (www.kmm.nl)
Apeldoorns Museum (www.coda-apeldoorn.nl)
Middachten Kastelen en Tuinen in De Steeg
Landgoed Voorstonden in Voorstonden
Paleis het Loo in Apeldoorn
Landgoed Avegoor in Ellecom (www.avegoor.nl)
Nederland Wijnmuseum in Arnhem
Gelders Geologisch Museum in Velp (www.geologischmuseum.nl)
The Gallery Automuseum in Brummen (www.thegallerybrummen.nl)
TV Toys Museum (www.tvtoys.nl)
Nederlandspluimveemuseum in Barneveld (www.pluimveemuseum.nl)
Klederdracht en Speelgoedmuseum in Warnsveld
Haardplaten museum in Klarenbeek
Politie Museum in Apeldoorn
Anton Pieck Museum in Hattem

Recreatiestrand Bussloo (www.rgv.nl)
Zwembad Dieren (www.zwembaddieren.nl)
Zwembad Molenallee in Loenen
Zwem en Dagrecreatie Kievitsveld in Emst

Nationaal Park de Hoge Veluwe (www.hogeveluwe.nl)
Wildpark Het Aardhuis bij Hoog Soeren
Nationaal Park Veluwezoom (www.natuurmonumenten.nl)
Natuurpark “Berg en Bos” bij Apeldoorn

Apenheul in Apeldoorn (www.apenheul.nl)
Burgers Zoo / Bush / Desert / Safari / Ocean in Arnhem
Avonturenpark Hellendoorn (www.avonturenpark-hellendoorn.nl)
Six Flags Holland in Biddinghuizen (www.sixflags.nl)
Spelerij en Uitvinderij bij Dieren (www.spelerij.nl)
De Speelgoedroute (spelen langs de IJssel) (www.speelgoedroute.nl)
Kanovaren en Waterfietsen Spankeren (www.desluis.com)
Rondvaarten en Dagtochten Rederij Flevo (www.rederijflevo.nl)
Party en Huifkarrencentrum De Kronkel in Hoog Soeren
Stoomtrein Dieren – Apeldoorn v.v.(www.stoomtrein.org)
Kanovaren in de buurt, o.a. de Berkel (www.kanolife.nl)